Օրվա հերթափոխ համակարգող՝ Արմինե Գյոնջյան

9։00-11։30՝

  • միջավայրի խնամք, պարտիզապուրակային աշխատանք .
    աշխատանք քարափում-  Ծաղիկ Գասպարյան, Վարսիկ Աթոյան, Լիանա Ասատրյան — հնձած խոտի տեղափոխում, փոցխում, ջրում
  • աշխատանք ուսումնական ջերմոցում- Շուշան Ալեքսանյան, Դիանա Ղազարյան
  • ներքին բակերի և լողավազանի տարածքում խիճի բարեկարգում,  տարածքի թարմացում, խոտհունձ, փոցխում-ջրում- Սեդա Թևանյան, Գրետա Բակունց, Լուսինե Պետրոսյան
  • արտ-միջավայրի աշխատանքներ-Զառա Ոսկանյան և ընկերներ
  • մառանի և  դպրոցի կաբինետների բույսերի խնամք, լվացում-թարմացում- Մայրանուշ Համբարձումյան, Նելլի կարապետյան
  • շենքի տարածքի խնամք, շքամուտքների խնամք-Փառանձեմ Գրիգորյան
  • սովորողների հետ ամառային այլ նախագծի, աշխատանքային ջոկատի աշխատանքներ
  • ամառային-աշխատանքային փաթեթների ստեղծում
  • դպրոցի 2019-2020-ի ուսումնական օրացույց
  • 2019-2020 ուսումնական տարվա ուսումնական ծանրաբեռնվածության, անհատական պլանի այլ բաղկացուցիչների (կաբինետի, արհեստանոց-արվեստանոցի ղեկավարում, հերթապահության, դպրոցական այլ նախագծերի ղեկավարում, մասնակցություն,…) քննարկում դպրոցի ղեկավարի հետ
  • անհատական պլանով այլ աշխատանք

Ամառային ճամբար՝ Երանուհի Խլղաթյան

Մուտքի ճամբարներ՝ Լուսինե Փաշայան և Քրիստինե Հովհսեփյան

11։30-12։00՝ ընդմիջում դպրոցներում

12։00-13։30՝ աշխատանք Մայր դպրոցում. աշխատանքի պատրասխանատու՝ 2018-2019 ուստարվա մանկավարժության լաբորատորիաների, մասնագիտական խմբերի պատասխանատուներ

Նախագծային խմբերը՝
դասվարների լաբորատորիա
մայրենիի լաբորատորիա
մաթեմատիկա, բնագիտական դասընթացներ դասավանդողների
մարզիչների

  • սովորողի ուսումնական աշխատանքի գնահատումը. 2018-2019-ի մշակումներ. 2019-2020-ի առաջարկներ
  • ծրագրային-մեթոդական փաթեթի ամառային մշակման նախագծեր. առաջարկությունների ներկայացում առարկայական խմբերում
    ուսումնական նախագծեր, այլ
  • Բլեյան բաց ցանցի ուսումնական նախագծերի մշակում՝ 2018թ. ամառային, 2018-2019 ուստարում բնապահպանական, ռազմամարզական, միջմշակութային հաղորդակցության,  հայրենագիտական, գեղարվեստի, տեխնոլոգիական, երաժշտական, ազգագրական, միավորող այլ նախագծեր
  • կրթահամալիրային ուսումնական նախագիծ. առաջարկությունների ներկայացում խմբերում
  • անհատական պլանով այլ աշխատանք

13։30՝ մարզական, երաժշտական պարապմունքներ, այլ ուսումնական աշխատանք

14։30-ից՝ անհատական պլանով այլ աշխատանք

Լրացումներ՝ 

Հունիսի 17, 20՝ 10։00՝ «Սեբաստացիներ» ուսուցչական երգչախմբի պարապմունք

Հունիսի 17՝ 14։30-15։30՝ աշխատանքային հավաք. օրվա արդյունքների, խնդիրների ներկայացում կրթահամալիրի տնօրենին

Հունիսի 18՝ գրական ակումբի ճամփորդական նախագիծը «Գյումրի-Վահրամաբերդ-Երերույք»

Հունիսի 18՝ 15։30՝ վարչական խորհրդի նիստ

Հունիսի 19՝ 11։00-13։00՝ «գնահատումը կրթահամալիրում. հեղինակային կրթական ծրագրով ուսումնական պարապմունքներ»
Ծրագրում՝ շրջայց հունիսյան բաց ճամբարներով, ներկայացում-քննարկում կենտրոնական ընթերցասրահում

Հունիսի 20՝ 14։30-15։30՝ աշխատանքային հավաք. հունիսի 21-ի նախագծերի, հունիսի 24-28-ի աշխատակարգի, նախագծերի ներկայացում

Հունիսի 21՝

  • ուսումնական քայլարշավներ, ճամփորդություններ
  • «Սեբաստացիներ» երգչախումբը Վրաստանի դեսպանատան պաշտոնական հավաքին. «Մարիոտ» հյուրանոց

Հունիսի 17-28՝ «Մուտք կրթահամալիր»  ճամբարներ՝

Հունիսի 18-21՝ 15։00՝ Մուտք կրթահամալիր. քայլ առաջին՝ վերապատրաստում։ Վերատրաստվողներն իրենց նախաձեռնությամբ կարող են հունիսի 19-21-ին՝ ժամը 9։00-15։00 մասնակցել մանկավարժական ճամբարին

Օրվա լուսաբանումը՝ Նելլի կարապետյանի

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։ Պարտադիր դաշտերը նշված են *-ով